RESTAURACJA

Restauracja Słona Woda

Restauracja Słona Woda to miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wykwintnych dań, opartych na starannie skomponowanych przepisach oraz regionalnych produktach z wyrafinowaną techniką podania.

Naszym konceptem jest przygotowywanie dań opartych na świeżych i regionalnych produktach od zaufanych dostawców, według metod kulinarnych Szefa kuchni i jego Zespołu. Starannie dobrane przepisy tworzone są regularnie często, a ich wyznacznikiem są charakterystyczne produkty dostępne w określonym sezonie. Podążając za trendami w menu restauracji skomponowana jest także propozycja kulinarna dla wegetarian i wegan. Kunszt zdobywania smaków pobudzi selekcja wyśmienitych win, piw z browarów rzemieślniczych oraz bogaty wybór alkoholi.

Delektowanie się wybornymi smakami będzie niezwykle wyjątkowe, z uwagi na zaciszne położenie restauracji – zaledwie kilka kroków od pięknej sopockiej plaży, eleganckie wnętrza, a przede wszystkim niepowtarzalną i kameralną atmosferę.

RESTAURACJA

Nasze oferty

Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację kameralnej imprezy urodzinowej, firmowej, wigilijnej, komunii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi  poniższymi ofertami.

Oferta okolicznościowa

Oferta biznesowa

Oferta śniadaniowa

Nagrody i wyróżnienia

Mówią o nas

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Restauracja na szóstkę z plusem 🙂

„To miejsce potwierdza że warto zboczyć z głównej promenady Sopotu by doświadczyć czegoś wspaniałego. Miejsce urzeka kameralnym klimatem, oryginalną kuchnią i przede wszystkim nienachalną i bardzo profesjonalną obsługą. Każde danie było przygotowane z najwyższą starannością a kompozycje smakowe zaskakiwały. Kelner który nas obsługiwał zdobył nasze serca opowiadając z zaangażowaniem o menu, ale także umilając czas ciekawostkami z życia restauracji 😀 Polecamy gorąco to miejsce i na pewno wrócimy nie raz !”

Weronika, tripadvisor.com, Styczeń 2020

Wyśmienite jedzenie, wspaniała obsługa

„Elegancka restauracja niedaleko sopockiej plaży. Wyśmienite jedzenie, elegancko podane. Dania także z pogranicza kuchni fusion i molekularnej. Od razu widać, że szef kuchni ma pasję i uwielbia to, co robi. Obsługa bardzo kontaktowa, pomocna, ale nie nachalna. Szczerze polecam!”

Anna, tripadvisor.com, Luty 2020

Polecam

„Serdecznie polecam wizytę w restauracji. Przyjemna atmosfera, korzystanie położenie przy plaży sprzyja spacerowi po kolacji. Jedzenie smaczne i ceny jak na usytuowanie lokalu nie za wysokie. Będę wracać :)”

Anita, tripadvisor.com, Styczeń 2020

Średnia opinii tripadvisor.com: 4,5 (na 5)

Dodaj swoją opinię na

Restauracja Słona Woda
ul. J. Kilińskiego 11a
81-772 Sopot