RESTAURACJA

Restauracja Słona Woda

Restauracja Słona Woda to miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wykwintnych dań, opartych na starannie skomponowanych przepisach oraz regionalnych produktach z wyrafinowaną techniką podania.

Naszym konceptem jest przygotowywanie dań opartych na świeżych i regionalnych produktach od zaufanych dostawców, według metod kulinarnych Szefa kuchni i jego Zespołu.

MENU

Wyśmienite menu

Nasz pomysł na lekki lunch czy wieczór na kolację z przyjaciółmi to menu, w którym przeważają świeże warzywa, ryby i mięsa oraz selekcja wyśmienitych napojów i win.

POZNAJ NAS

Nasze oferty

Szef kuchni i jego Zespół codziennie dokładają największych starań by by odwiedzający nas goście byli zadowoleni, zarówno z wyśmienitych dań jak i najlepszej obsługi.

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Dobre jedzenie

„Warto odwiedzić. Bardzoooo smacznie 😋

Maciek, facebook.com, Sierpień 2021

Restauracja na szóstkę z plusem 🙂

„To miejsce potwierdza że warto zboczyć z głównej promenady Sopotu by doświadczyć czegoś wspaniałego. Miejsce urzeka kameralnym klimatem, oryginalną kuchnią i przede wszystkim nienachalną i bardzo profesjonalną obsługą. Każde danie było przygotowane z najwyższą starannością a kompozycje smakowe zaskakiwały. Kelner który nas obsługiwał zdobył nasze serca opowiadając z zaangażowaniem o menu, ale także umilając czas ciekawostkami z życia restauracji 😀 Polecamy gorąco to miejsce i na pewno wrócimy nie raz !”

Weronika, tripadvisor.com, Styczeń 2020

Wyśmienite jedzenie, wspaniała obsługa

„Elegancka restauracja niedaleko sopockiej plaży. Wyśmienite jedzenie, elegancko podane. Dania także z pogranicza kuchni fusion i molekularnej. Od razu widać, że szef kuchni ma pasję i uwielbia to, co robi. Obsługa bardzo kontaktowa, pomocna, ale nie nachalna. Szczerze polecam!”

Anna, tripadvisor.com, Luty 2020

Podziękowanie z organizację rodzinnej uroczystości

W listopadową sobotę zamówiliśmy uroczysty obiad dla naszej rodziny, w sumie dla 18 osób…Dlaczego tu…bo tak nam pasowało na podstawie przeszukanych opinii internetowych, i chcieliśmy odkryć coś nowego…
I się nie zawiedliśmy, także nasi goście – a to dla nas najważniejsze..!
Jakość potraw wyśmienita, tatar na wejście fenomenalny, zupa dyniowa cudo do kwadratu, mimo różnic w jej spożywaniu – kobiety wlewały koniak do talerza, mężczyźni popijali oddzielnie – i wszystkim pasowało…Gęś i czarny dorsz – jakością i kompozycją dodatków dorównywał tuzom z kraju Basków…Do tego perfekcyjna obsługa i klimat…aż się czuje bliskość gwiazdki Michelina…Polecamy i wrócimy…
Tak trzymać !

262zibip, tripadvisor.com, Listopad 2021

Średnia opinii tripadvisor.com: 4,5 (na 5)

Dodaj swoją opinię na

Restauracja Słona Woda
ul. J. Kilińskiego 11a
81-772 Sopot

Restauracja Słona Woda
ul. J. Kilińskiego 11a
81-772 Sopot